Anwet

Gabinet Weterynaryjny weterynarz Cieplewo

Lekarz Weterynarii Aneta Wieczorek  (Wiese)

 

 

UsługiKontakt

Anwet Cieplewo

Gabinet weterynaryjny Cieplewo

Weterynarz Anwet to nazwa gabinetu weterynaryjnego w Cieplewie. Zajmujemy się kompleksową opieką medyczną dla czworonożnych przyjaciół człowieka. Gabinet weterynaryjny Anwet w Cieplewie to doskonały wybór dla twojego kochanego zwierzaka.

Zajmujemy się profilaktyką, stomatologią, leczeniem zwierzat towarzyszących oraz wieloma innymi aspekatmi związanymi ze zdrowiem Twojego zwierzęcia. Dobre samopoczucie oraz co najważniejsze zdrowie to dla nas główny cel podczas wizyty w naszym gabinecie. U nas wykonasz szczepienie pupila, sterylizace, kastrację, oraz czipowanie z wpisaniem do rejestru! To tylko niektóre z naszych usług. Odwiedź naszą ofertę i przekonaj się o sam o ilości naszych usług.

Kompleksowa pomoc w razie problemów zdrowotnych naszego futrzastego przyjaciela to nie tylko nasza wiedza, ale również szereg narzędzi. Dzięki bogatemu wyposażeniu gabinetu weteranyjnego w nowowczesny sprzęt możemy szybko postawić diagnozę. Zatem więc usunięcie dolegliwości jest szybsze, prostsze i co najważniejsze nasz futrzak męczy się krócej. Zadzwoń do nas, lub zostaw wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Na pewno odpowiemy.

Usługi

Zapoznaj się z ofertą naszych usług i wybierz te, które będą najlepsze dla twojego pupila. Nie wiesz co wybrać?

Gabinet weterynaryjny Anwet