Anwet

Gabinet Weterynaryjny weterynarz Rusocin

Lekarz Weterynarii Aneta Wieczorek  (Wiese)

 

 

UsługiKontakt

Anwet Rusocin

Weterynarz w Rusocinie

Gabinet weterynaryjny weterynarz Rusocin – najczęściej to hasło będziemy wpisywać w wyszukiwarce szukając weterynarza w okolicy. Ponieważ trafiłeś lub trafiłaś tu oraz istnieje gabinet weterynaryjny Anwet, nie musisz już szukać!

Weterynarz Anwet oferuję ze swojej strony kompleksową opiekę zdrowotną nad twoim czworonożnym przyjacielem. Gabinet w Rusocinie to profesjonalny lokal z doświadczoną i dobrze wyszkoloną kadrą. U nas bez problemu wykonasz sterylizację, kastrację, czipowanie i rejestrację zwierzaka w bazie danych oraz wystawimy mu w pełni oficjalny paszport.

To tylko niektóre z zabiegów dostępnych w naszej ofercie. Oferujemy pełen wachlarz usług, od profilaktyki przeciwpasożytniczej, przez terapie palitatywne, aż po badania krwi i badania genetyczne. Nad wszystkim czuwa wybitny lekarz weterynarii Aneta Wieczorek (Wiese), będąca jednocześnie właścicielem placówki.

Ciągłe uczestnictwo w wielu kursach i niezliczonej ilości szkoleń pozwala nam na trafną i pewną diagnozę. Pomaga nam przy tym profesjonalny i nowoczesny sprzęt do diagonozowania Waszych pupili. Gabinet weterynaryjny Anwet Cieplewo to najlepszy wybór dla Twojego zwierzęcego przyjaciela i pewna diagnoza. Nie czekaj na kolejki, zadzwoń już teraz lub napisz do nas by opisać dolegliwości czworonożnego przyjaciela i umówienie wizyty. W między czasie odwiedź naszą galerię zdjęć i obejrzyj zdjęcia naszych pacjentów podczas wizyty w gabinecie Anwet.

Czekamy na Ciebie!

Usługi

Zapoznaj się z ofertą naszych usług i wybierz te, które będą najlepsze dla twojego pupila. Nie wiesz co wybrać?

Gabinet weterynaryjny Anwet